Добивај понуди на e-mail

Невалидна e-mail адреса
Активни понуди

Актуелна понуда: 75% попуст на голема похована даска: пох. зденки, пох. тиквички, пилешки прсти, крокети... за само 199 денари во Ресторан Одисеја!!!

Повеќе
Вредност
800 ден.
Цена
199 ден.
75%
ПОПУСТ
Понудата истекува за:

8466 прегледи
Купонот може да се користи веднаш
ПЕЧАТИ КУПОН

Услови

 • Купонот можете да го искористите во Ресторан Одисеја
 • Купонот може да се користи веднаш
 • Попустот важи само за во ресторанот, не важи за носење!
 • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
 • Купонот е валиден од 12.05.2015 до 12.06.2015
 • Контакт телефон: 02 2440 660 / 076 210032
 • Повеќе информации на: contact@lapaj.mk

Што добивате

 Голема богата похована даска

 •  поховани пилешки прсти 150 грама
 • поховани зденки 100 грама
 • поховани тиквички 150 грама
 • похован модар патлиџан 150 грама
 • маслинки 100 грама
 • похована пирошка 150 грама
 • похован кашкавал 100 грама
 • поховани крокети 150 грама
 • помфрит 200 грама
 • тартар сос
Опис

Ново отворениот ресторан Одисеја се наоѓа во населбата Ново Лисиче во близина на новата автобуската станица на последна 5ка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема покриена летна тераса збогатена со многу зеленило и голема фонтана, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување. Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје. Во склоп на ресторанот работи и авто перална за додека Вие уживате во пријатниот амбиент на ресторанот, Вашето возило да добие професионална нега. Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености. Повелете Ве очекуваме ...

Ресторан Одисеја:

Телефон: 02 2440 660 / 076 210032

Ул Тодор Чангов 61/5 во близина на последна 5ка -Ново Лисиче

Голема похована даска за само 199 денари!!!

ОПИС

Зголеми мапа
Сакам да јадам