Tопло чокалодо со MONIN пире по избор само за 49 ден.!

(3 reviews)

Истекува за

61% попуст на топло чоколадо со MONIN пире по избор, јагода, кокос, или малина, само за 49 денари во Berlin bar und kaffe!

100ден.
49ден.
Заштедувате: 59ден.
-61%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • топло чоколадо со MONIN пире по избор: јагода, кокос или малина.

НАПОМЕНИ:

  • Кодот може да се искористи во  Berlin bar und kaffe
  • Кодот може да се користи веднаш
  • Кодот може да се користи од 20.02.2018 до 30.03.2018
  • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
  • Попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Berlin bar und kaffe

Пријатно место да го испиете првото утринско кафе, да седнете на одмор со пријателите, да се опуштите... и уживате во пријатната атмосвера и услужливиот персонал.
Контакт:
бул. Кузман Јосифовски Питу 24 - Скопје
070858089

Локација

Boulevard Kuzman Josifovski Pitu 22, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)