Стек + помфтит + гарнир = 79ден.

(2 reviews)

Истекува за

-50% попуст на пилешки стек приготвен на скара + помфрит + гарнир, само за 79 денари, во Еснаф Трио!

160ден.
79ден.
Заштедувате: 50%
-50%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • пилешки стек 250гр
  • помфрит
  • гарнир – салата и рижото

НАПОМЕНИ:

  • Кодот може да се искористи во Еснаф Трио
  • Кодот може да се користи веднаш
  • Кодот може да се користи од 01.11.2018 до 01.12.2018
  • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
  • Кодот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Последни коментари

Остави коментар

Локал

ЕСНАФ ТРИО

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02-612-1742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

bul. Jane Sandanski b.b., Shkup 1000, Macedonia (FYROM)