-70% на селско месо + уштипци +помфрит + нафора =269денари

(27 reviews)

Истекува за

70% попуст на месо на селски начин 500гр + уштипци 300гр + печурки + нафора + помфрит, за само 269 денари, во гостилница Еснаф Трио!!!

890 ден.
269 ден.
Заштедувате: 70%
-70%
 1. ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:
 • Месо на селски начин 500гр ( пилешко)
 • Печурки 150гр
 • Уштипци 300гр
 • Помфрит 500гр
 • Нафора

НАПОМЕНИ:

 • Купонот може да се искористи во гостилница Еснаф Трио
 • Купонот може да се користи веднаш
 • Купонот може да се користи од 16.03.2018 до 16.04.2018
 • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

ЕСНАФ ТРИО

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02-612-1742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

Boulevard Jane Sandanski 8, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)