Мени за прослави за само 399 денари со неограничено пиење!!

(17 reviews)

Истекува за

За само 399денари мени за прослава/мекици со неограничено: мекици, сирење, ордевер, салата, пиење во Ресторан Моја Куќа!

520 ден.
399 ден.
Заштедувате: 24%
-24%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • неограничен број на тазе приготвени и топли мекици
  • неограничено сирењe
  • неограничено сувомеснат ордевер: печеница, кулен, чајна, димен свински врат, прса, шунка и крем салата
  • неограничена мешана салата: домат, краставица, морков, цвекло, зелка имаслинки<
  • неограничено пиење: ракија, узо, коњак, џин, водка, мастика, пиво (Даб), црно и бело вино, сокови (газирани/негазирани), вода

НАПОМЕНИ:

  • Купонот може да се користи веднаш
  • Купонот може да се искористи во Моја куќа
  • Купонот може да се користи од 03.02.2018 до 3.03.2018
  • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
  • Задолжителна резервација

Остави коментар

Локал

Моја куќа

Моја и твоја, наша куќа една и единствена Моја куќа! Македонска топла куќа, ресторан со домашни и свежи специјалитети! Атмосфера за сите генерации, само во Моја Куќа! Уживајте во зеленилото, добрата храна и услуга како и во спокојот од градскиот метеж кој ви го пружа нашата летна тераса. За време на викендите, имате можност да уживате во одлична музика со чалгии. За информации и резервации, Ве очекуваме на 070 318 504

Се наоѓаме во непосредна близина на продавница Вучко, Тинекс маркет и игротека Виножито, на ул. Владимир Комаров 13А, Аеродром, 1000 Скопје
Контакт тел. 070 318 504

Локација

Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)