Појадок по избор: клуб сендвич, Цезар салата, чорба, омлет, стек…+лепче+ џус = 119 денари

(12 reviews)

Истекува за

50% попуст на појадок по избор!!! Одберете појадок: омлет, чорба, салата по избор, клуб сендвич... + лепче + пијалок по избор само за 119 денари во Ресторан Моја Куќа!!!

240ден.
119ден
Заштедувате: 50%
-50%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • Појадок по избор:
  • Омлет: шунка, кашкавал, печурки, ајвар, лепче, јајца
  • Македонски појадок: јајца, сирење, ајвар, сланина, лепче
  • Пржени лепчиња: пржени лепчиња, сирење, ајвар
  • Плескавица: плескавица, пекарски компир, помфрит, лепче
  • Пилешки стек: пилешки стек, помфрит, пекарски компир, лепче
  • Шкембе чорба и лепче
  • Телешка чорба
  • Супа од зеленчук и лепче
  • Клуб сендвич
  • Пирошка
  • Салата по избор и лепче
 • Пијалок по избор: кафе, чај или џус

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во Ресторан Моја куќа
 • Кодот може да се користи веднаш. Појадок се служи од 09 до 13 часот!
 • Кодот може да се користи од 01.04.2018 до 01.05.2018
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Кодот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Моја куќа

Моја и твоја, наша куќа една и единствена Моја куќа! Македонска топла куќа, ресторан со домашни и свежи специјалитети! Атмосфера за сите генерации, само во Моја Куќа! Уживајте во зеленилото, добрата храна и услуга како и во спокојот од градскиот метеж кој ви го пружа нашата летна тераса. За време на викендите, имате можност да уживате во одлична музика со чалгии. За информации и резервации, Ве очекуваме на 070 318 504

Се наоѓаме во непосредна близина на продавница Вучко, Тинекс маркет и игротека Виножито, на ул. Владимир Комаров 13А, Аеродром, 1000 Скопје
Контакт тел. 070 318 504

Локација

Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)