Мешана скара за четворица + салата + нафора = 399 денари!

(0 reviews)

Истекува за

60% попуст на мешаана скара: шарска, батак, џигер, колбас, нафора, витаминска салата, само за 399 денари во Еснаф Трио.

980ден.
399ден.
Заштедувате: 581ден.
-60%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • Витаминска салата
 • Шарска плескавица на скара
 • Отворен батак на скара
 • Џигер на скара
 • Домашен колбас на скара
 • Нафора

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во гостилница Еснаф Трио
 • Кодот може да се користи веднаш
 • Кодот може да се користи од 25.06.2018 до 25.07.2018
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

 

Остави коментар

Локал

ЕСНАФ ТРИО

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02-612-1742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

Boulevard Jane Sandanski 9a, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)