55% попуст на коктел по избор, само за 89 денари!

(7 reviews)

Истекува за

55% попуст на коктел по избор! Освежете се и уживајте во новотворената Perla Garden со кооктел по избор за само 89 ден.!

200ден.
89ден.
Заштедувате: 55%
-55%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • Коктел по избор:
  • Blue Lagoon
  • Manhattan
  • Cuba Libre
  • Mojito
  • Caipirinha
  • Caipiroska
  • Pina colada
  • San Francisco
  • Sex on the beach
  • Cosmopolitan
  • Tequila sunrise
  • Margarita
  • Tequila sunset
  • Long island

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во Perla Garden.
 • Кодот може да се користи веднаш
 • Кодот може да се користи од 26.01.2019 до 01.03.2019
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Lounge bar PERLA BIANCA

Топлиот амбиент,свежите бои кои му даваат посебна убавина на ова место,се причина повеќе да дојдете повторно и повторно.Уживајте во она кое е созададено со љубов.

Локација

3rd Macedonian Brigade Blvd 66, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)