За само 149 денари!!! 2 пијачки + 1 час билјард!!!

(16 reviews)

Истекува за

Дојдете со вашите пријатели и уживајте во прекрасната атмосфера во Хазард Клуб !!! Играјте 1 час билјард и пијте 2 пива (Скопскo) за само 149 денари !!! Повелете !!!

360 ден.
149 ден.
Заштедувате: 59%
-59%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • 1 час билјард
  • 2 пива (Скопско)

 

НАПОМЕНИ:

  • Купонот можете да го искористите  во Хазард Клуб(железничка станица) и Хазард Клуб Центар(Дебар Маало)
  • Купонот може да се користи веднаш
  • Купонот може да се користи од 01.3.2017 до 01.04.2018
  • Купонот важи во период од 12:00 до 20:00 часот 
  • Едно лице може да искористи неограничен број на купони

Остави коментар

Локал

Билијард Клуб Хазард

Хазард се наоѓа на Новата Железничка Станица во Скопје и располага со 6 професионални маси за билијард, 2 пикада и низа други интересни соджини. Работно време секој ден од 12 - 05 часот. Може да резервирате на + 389 71 330 809. Дојдете и уживајте во прекрасната атмосфера со вашите пријатели и поминете прекрасен период од вашиот ден играјќи билијард, пикадо или пак во поголемо друштво одиграјте партија карти и уживајте во приватноста која Ви ја нудиме. И ново отворениот Клуб Хазард се наоѓа во близина на градскиоот парк на местото на поранешен Клуб Ентернет во Скопје. Хазард располага со 6 професионални маси за билијард, пикада, пинг понг маси , маси за табла, компјутери за интернет и играње, сони, и мини кино.

Работно време секој ден од 12 - 05 часот. Може да резервирате на + 389 71 330 023.

Контакт:
Хазард Клуб(железничка станица)
071 330 809

Хазард клуб Дебар Маало
Ул. Орце Николов бр. 98 ( поранешен клуб Ентернет )
071 330 023

Локација

Boulevard Kuzman Josifovski Pitu, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)