4 РАЖНИЧИ + ПЕКАРСКИ КОМПИР + ДЕСЕРТ =279ден.!!!

(2 reviews)

Истекува за

48% попуст на комплетен ручек за двајца, 4 свински ражничи на скара, дупла порција пекарски компир и десерт - тулумби, само за 279 денари!!!

530ден.
279ден.
Заштедувате: 251ден.
-48%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • 4 свински ражничи – 800гр
  • Пекарски компир- 2 порции
  • Десерт – 2 тулумби

НАПОМЕНИ:

  • Кодот може да се искористи во Гостилница Гезме
  • Кодот може да се користи веднаш
  • Кодот може да се користи од 15.03.2018 до 15.04.2018
  • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
  • Кодот/попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Гостилница Гезме

Во пријатен староградски македонски амбиент со највуксни традиционални јадења приготвени на скара на жар, тави и уште многу други специјалитети само во гостилница Гезме. Гостилница Гезме е официјално прогласен за најдобра Гостилница за 2013 година. Повелете посетете не ...

Контакт:
бул.Александар Македонски бр.30, Скопје
тел. 070372119

Локација

Bulevar Aleksandar Makedonski, Shkup 1000, Macedonia (FYROM)