2kg мезе + нафора + витаминса салат = 299ден.!!!

(39 reviews)

Истекува за

63% попуст на 2кг мезе: ражнич, шарска, пилешки прсти, батак на скара.. + сезонска салата + нафора, само за 299денари, во Еснаф Трио!!!

810ден.
299ден.
Заштедувате: 63%
-63%
 1. ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:
 • Витаминска салата
 • Пилешки ражнич 300гр
 • Шарска 300гр
 • Пилешки прсти 300гр
 • Пилешки стек на скара 250гр
 • Помфрит 500гр
 • Нафора
 • Сос

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во Еснаф Трио
 • Кодот може да се користи веднаш
 • Кодот може да се користи од 01.02.2019 до 01.03.2019
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Кодот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”
 • БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ!!!

Последни коментари

Остави коментар

Локал

Еснаф Трио

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02 6121742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

bul. Jane Sandanski b.b., Skopje 1000, Macedonia (FYROM)