За само 199 денари! Две пијачки + две кафиња + еден час билијард!

(33 reviews)

Истекува за

На Ваше барање, повторно!!!
Играјте 1 час билјард и пијте две пијачки по избор + 2кафиња по избор, за само 199 денари, во Билјард клуб Хазард !!! Повелете !!!

440 ден.
199 ден.
Заштедувате: 55%
-55%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • Два сока по избор: Кока Кола, Швепс, Фанта, Спрајт или Цедевита
  • Две кафиња по избор: еспресо, макијато, капучино, Фрапе (нес кафе)
  • 1 час биљард

НАПОМЕНИ:

  • Купонот може да се искористи секој ден од 12:00 до 20:00 часот. Контакт телефон: 071 330 809 (Хазард Железничка) и 071 330 023 (Хазард Дебар Маало)
  • Купонот може да се користи веднаш
  • Купонот може да се користи од 01.03.2017 до 01.04.2018
  • Едно лице може да искористи неограничен број на купони

Последни коментари

Остави коментар

Локал

Билијард Клуб Хазард

Хазард се наоѓа на Новата Железничка Станица во Скопје и располага со 6 професионални маси за билијард, 2 пикада и низа други интересни соджини. Работно време секој ден од 12 - 05 часот. Може да резервирате на + 389 71 330 809. Дојдете и уживајте во прекрасната атмосфера со вашите пријатели и поминете прекрасен период од вашиот ден играјќи билијард, пикадо или пак во поголемо друштво одиграјте партија карти и уживајте во приватноста која Ви ја нудиме. И ново отворениот Клуб Хазард се наоѓа во близина на градскиоот парк на местото на поранешен Клуб Ентернет во Скопје. Хазард располага со 6 професионални маси за билијард, пикада, пинг понг маси , маси за табла, компјутери за интернет и играње, сони, и мини кино.

Работно време секој ден од 12 - 05 часот. Може да резервирате на + 389 71 330 023.

Контакт:
Хазард Клуб(железничка станица)
071 330 809

Хазард клуб Дебар Маало
Ул. Орце Николов бр. 98 ( поранешен клуб Ентернет )
071 330 023

Локација

Железничка Станица Скопје, Скопје, Македонија