Фамилијарна пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари!

(70 reviews)

Истекува за

54% попуст на фамилијарна пица 50цм по избор + 2 палачинки со крем и банана + 2 кафиња, за само 319 денари, во Lounge Restaurant Perla Bianca!!!

690 ден.
319 ден.
Заштедувате: 54%
-54%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • Фамилијарна пица 50цм по избор: капричиоза, маргарита, везувио, наполитана или вегетаријана
  • 2 палачинки со крем и банана
  • 2 кафиња по избор

НАПОМЕНИ:

  • Купонот може да се искористи Lounge bar PERLA BIANCA ВО НАСЕЛБА АЕРОДРОМ (карши Американ колеџ)
  • Купонот може да се користи веднаш
  • Купонот може да се користи од 26.01.2019 до 01.03.2019
  • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
  • попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Последни коментари

Остави коментар

Локал

Lounge bar PERLA BIANCA

Топлиот амбиент,свежите бои кои му даваат посебна убавина на ова место,се причина повеќе да дојдете повторно и повторно.Уживајте во она кое е созададено со љубов.

Локација

3rd Macedonian Brigade Blvd, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)