-50% на поховани лигњи + чаша сортно вино = 249ден.

(0 reviews)

Истекува за

50% попуст на порција поховани лигњи + чаша сортно вино, само за 249 денари, во Ресторан Томче Софка.

500 ден.
249ден.
Заштедувате: 50%
-50%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • Поховани лигњи – порција
  • Чаша сортно вино

НАПОМЕНИ:

  • Кодот може да се искористи во Ресторан точе Софка
  • Кодот може да се користи веднаш
  • Кодот може да се користи од 26.09.2016 до 26.10.2016
  • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
  • Кодот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Ресторан Томче Софка

Интимно и пријатно место во градскиот парк

Во ресторанот "Томче Софка" имате можност да ги вкусите сите национални и интернационални јадења додека во пицеријата која е составен дел од ресторанот може да ги вкусите најдобрите пици во градот.
Ноќите исполнети со староградска музика го доловуваат интимниот амбиент.
Организираме коктели и кетеринг услуги.
КОНТАКТ:
Ул. Ј.Константинов Џинот бр.14, Скопје - ГРАДСКИ ПАРК - Скопје
ТЕЛ.: 02 3117 250 / 02 3127 293 / 078 669 240

Локација

Aminta the third, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)