-63% на парче месо на скара по избор, 300гр + салата + чаша вино =119денари!!!

(15 reviews)

Истекува за

63% попуст на парче месо на скара по избор, 300гр + топка рижото + сезонска салата + чаша вино, само за 119 денари во Еснаф Трио!!!

320ден.
119ден.
Заштедувате: 63%
-63%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • Парче месо на скара по избор 300гр,
 • Топка рижото,
 • Свежа сезонска салата,
 • Чаша вино (наливно)

 

Може да се избере од следново мени:

 • вешалица
 • 10 кебапи
 • плескавица
 • шрска плескавица
 • пилешки стек
 • ражнич пилешки / свински
 • кебап
 • домашна кобасица
 • јунешки џигер
 • свежо ребро
 • пилешки обескостен батак
 • уштипци
 • чадена сланина
 • увијач од мелено месо

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во Еснаф Трио
 • Кодот може да се користи веднаш
 • Кодот може да се користи од 26.1.2019 до 01.03.2019
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Кодот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”
 • Контакт тел. 078 243 538

Остави коментар

Локал

ЕСНАФ ТРИО

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02-612-1742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

Avnoj, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)