Мешана скара за четворица + грчка салата =333 денари!

(8 reviews)

Истекува за

55% попуст на мешана скара за четворица: плескавица Шеф, пилешки стапчиња во сос, домашен колбас, растурен ражнич, печурки, шампињони, помфрит, грчка салата само за 333 денари во Гостилница Кај Шефот!

730
333
Заштедувате: 397
-55%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • плескавица Шеф 400гр
 • пилешки стапчиња во сос 250гр
 • домашен колбас 200гр
 • растурен ражнич 200гр
 • печурки, шампињони 250гр
 • помфрит 200гр
 • грчка салата300гр

НАПОМЕНИ:

 • Кодот може да се искористи во Кај Шефот
 • Кодот може да се користи веднаш
 • Кодот може да се користи од 25.06.2018 до 25.07.2018
 • Едно лице може да искористи неограничен број на кодови
 • Попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Остави коментар

Локал

Кај Шефот

Дојдете и уживајте во македонските специјалитети приготвени од врвни кулинари, во пријатната и секогаш опуштена атмосвера.
КОНТАКТ:
Ул. „Кузман јосифовски Питу“ бр.26/3 – Скопје
тел. 075 775 007 / 071 271 125

Локација

Boulevard Kuzman Josifovski Pitu 22, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)