54% попуст, фамилијарни пица + 2палачинки + 2 кафиња = 319 денари!

(64 reviews)

Истекува за

54% попуст на фамилијарна пица 50цм по избор + 2 палачинки со крем и банана + 2 кафиња, за само 319 денари, во Lounge Restaurant Perla Bianca!!!

690 ден.
319 ден.
Заштедувате: 54%
-54%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

  • Фамилијарна пица 50цм по избор: капричиоза, маргарита, везувио, наполитана или вегетаријана
  • 2 палачинки со крем и банана
  • 2 кафиња по избор

НАПОМЕНИ:

  • Купонот може да се искористи во Perla Bianca
  • Купонот може да се користи веднаш
  • Купонот може да се користи од 26.01.2019 до 01.03.2019
  • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
  • попустот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”

Последни коментари

Остави коментар

Локал

“Perla Bianca“ Lounge Restaurant

Уживајте во прекрасениот ресторан со врвна услуга и многу вкусни јадења. Дојдете и уверете се во квалитетот на храната и услугата!

Контакт:
ул. Сава ковачевиќ 43б лок.1
078 672-022 , 02 2719-558, 02 2719-451

Локација

Sava Kovachevikj, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)