-83% на 2кг мезе, за само 179 денари!!!

(12 reviews)

Истекува за

83% попуст на 2кг вкусно мезе: медаљони, прсти, помфрит, нафора... за само 179 денари, во гостилница Еснаф Трио!!!

1.070 Ден.
179 Ден.
Заштедувате: 83%
-83%

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

 • Поховани пилешки прсти 500гр
 • Пилешки медаљони 500гр
 • Помфрит 500гр
 • Тартар сос
 • Нафора
 • Витаминска салата

НАПОМЕНИ:

 • Купонот може да се искористи во Еснаф Трио
 • Купонот може да се користи веднаш
 • Купонот може да се користи од 26.01.2019 до 01.03.2019
 • Едно лице може да искористи неограничен број на купони
 • Купонот важи само за во ресторанот, не важи “за носење”
 • Задолжителна резервација

Остави коментар

Локал

Еснаф Трио

Дојдете и уживајте во гурмански приготвените специјалитети, пропратени со пријатниот амбиент и квалитетната услуга во Еснаф Трио!

Контакт:
тел. 02 6121742
бул. Јане Сандански 11-1/1

Локација

Boulevard Jane Sandanski 8, Skopje 1000, Macedonia (FYROM)