Пребарувате 0 понуди

Wonderlust

Wonderlust Café & Concept Store - Пријатно место каде можете да седнете, да се опуштите и релаксирате со шоља ќафе, со чаша квалитетно вино, или друг алкохолен или безалкохолен пијалок и десерт.
Во продавницата можеете да најдете и прчиња квалитетна гардероба од врвни македонски дизајнери, накит, акцесоари, очила за сонце и многу други уникатни продукти.

Контакт:
Адреса: ул. Македонија - Скопје, веднаш спроти бикот, помеѓу Foodio и кафичот Square 21.
Телефон: 070 309 290

Моментално нема понуди во Wonderlust