Пребарувате 0 понуди

Урбан Грил

Уживајте во вкусната скара, салати , сендвичи и многу други оброци по најповолни цени, подготвени од врвни мајстори.

Локација: Т.Ц. Лептокарија спроти градинката
Контакт: 077 536 448

Моментално нема понуди во Урбан Грил